Hakkımızda

Aile şirketi olarak kurulan firmamız genç ve dinamik kadrosuyla 2009 yılında Samsun’da üretime başlamıştır. İmalata başladığımız ilk yıllarda tamamıyla makas becerisine dayalı forma üretimi yapmaktaydık. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek yeni nesil süblimasyon baskı sistemini 30 yıllık tekstil tecrübemiz ve el işçiliğimizle harmanladık. Samsun ilinde tamamen dijital baskı yöntemiyle forma üretimi yapan ilk firma olduk. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olduğu için kalitemizden yıllar yılı asla ödün vermeden bugünlere kadar güvenilir firma olarak geldik.
Halihazırda bünyemizde birçok bölgesel amatör lig takımına, kamu kurum ve kuruluşlarına, spor okullarına ve bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mavi Spor ailesi olarak müşterilerimize ekonomik fiyatlı kalite, teknoloji ve hayal gücünden faydalanarak sonsuz tasarım ve 7/24 devamlı hizmet imkanı sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin her zaman arkasında durmaktayız.
Mavi Spor, Foormspor’un devamı olan bir firmadır. İsim değişir, kalite değişmez.

Misyonumuz

Spora dair tüm ürünleri müşterilerimize fayda sağlayacak fiyatlarla kaliteliyi sunmak, aldığımız geri dönüşler ile daima kendimizi sporun gereksinimleriyle yenileyerek ilerlemek.

Vizyonumuz

Sporun ve sporcunun gücüne inanan, Türkiye’de ve Dünya’da bilinen bir spor markası olmak.

Sizin İçin Seçtiklerimiz


Model Numara : 0062
  • Bedenler M/L/X/XL

Model Numara : 0011
  • Bedenler M/L/X/XL